Webové stránky Městské nemocnice Čáslav prošly změnou

Webové stránky Městské nemocnice Čáslav prošly změnou 1

Přehlednější, uživatelsky příjemnější a modernější. Takové jsou webové stránky nemocnice Čáslav, které prošly zásadní modernizací a které byly včerejším dnem spuštěny.

V nové podobě kladou současné stránky důraz na jednoduchost a přehlednost obsahu a nabízejí návštěvníkům intuitivní vyhledávání a samozřejmě možnost zobrazení a využití všech funkcionalit na mobilních zařízeních.

Nicméně jejich spuštěním práce na nich nekončí a žádáme všechny uživatele o trpělivost s případnými nedostatky a vychytáváním drobných „much“, na jejichž odstraňování poctivě pracujeme.

Webové stránky slouží především uživatelům, proto budou i nadále vylepšovány a obsahově doplňovány, a to i na základě Vašich postřehů. A proto budeme rádi, když si naše stránky prohlédnete, vyzkoušíte a zašlete nám své podněty a nápady, jak je pro Vás ještě vylepšit :)

kontakt-2/kontaktni-formular/

Datum vložení: 16. 6. 2022 10:00