Setkání se starosty obcí čáslavského regionu

Setkání se starosty obcí čáslavského regionu 1

Nemocnice je tady pro veřejnost a proto využíváme každé příležitosti, abychom informace o dění u nás poskytovali co nejčastěji a co nejširšímu okruhu lidí.

Nemocnice je tady pro veřejnost a proto využíváme každé příležitosti, abychom informace o dění u nás poskytovali co nejčastěji a co nejširšímu okruhu lidí. Takovou příležitostí bylo i setkání starostů mikroregionu Čáslav, které se uskutečnilo 9.6.2022 ve Vrdech. Byla to příležitost, kdy paní ředitelka informovala starosty o tom, jak nemocnice funguje, jaké nové služby zde poskytujeme našim pacientům a také co připravujeme. Zastupitelé jednotlivých obcí se tak mohli dozvědět o tom, jak v květnu proběhl v nemocnici Den zdraví, jak jsme navázali spolupráci s lékařskými fakultami a nastoupí k nám studenti z medicíny na své praxe a nebo o tom, že modernizujeme naše webové stránky, logo a zlepšujeme orientaci v našich budovách.

To nejdůležitější se však týkalo nových lékařů, kteří přicházejí na jednotlivá oddělení i do ambulancí a pomáhají tak rozšiřovat služby pro veřejnost. Paní ředitelka vyzvala starosty okolních obcí ke spolupráci, aby pomohli šířit informace o kvalitě služeb v nemocnici dále ve svých obcích a pomohli tak budovat dobré jméno naší nemocnice.

Datum vložení: 16. 6. 2022 7:57
Datum poslední aktualizace: 16. 6. 2022 8:17