Informace pro maminky: zrušení termínu cvičení.

Děláme radost!

Minulý týden jsme dostali laskavou žádost od maminky Martina, jednoho sběratele z Plzně, o zaslání několika reklamních předmětů naší nemocnice.

Martin trpí vrozenou mozkovou dysfunkcí a svou sbírku reklamních věcí s logy rozličných firem a společností úspěšně rozšiřuje již několik let. Jeho žádosti jsme rádi vyhověli a pár takových propagačních předmětů nemocnice Čáslav jsme mu ochotně zaslali.

Upřímně nás potěšila Martinova reakce. Obdrželi jsme od něj několik fotografií a dopis, ve kterém nám za balíček velmi děkuje a připojil i pár informací, jak se svou sbírkou vlastně začal a co všechno v jeho sbírce lze nalézt. Kromě klasických propisek, kterých má již téměř 400 kusů, tam najdeme i odznáčky, šňůrky na krk, pohlednice, hrnečky a řadu dalších věcí.

Je to pěkné přečíst si v dnešní době pro změnu něco o radosti z obyčejné věci, a o koníčku jednoho (ne)obyčejného kluka.

Martinovi děkujeme za jeho krásná slova, přejeme mu hodně zdraví a ať se mu jeho sbírka rychle rozrůstá! :)

Datum vložení: 17. 6. 2022 8:16
Datum poslední aktualizace: 17. 6. 2022 9:41