Změna pro účastnice Kurzu psychoprofylaxe k porodu

Změna pro účastnice Kurzu psychoprofylaxe k porodu 1

Budoucí maminky, prosím pozor!
Besedy s porodní asistentkou k přípravě k porodu se v měsíci lednu a únoru 2023 nekonají.
Kurz předporodní přípravy pro nastávající maminky bude otevřen opět v březnu 2023.

Dovolujeme si vás také informovat o změně termínů plavání v Městských lázní v Čáslavi, které jsou v lednu z provozních důvodů zrušeny.

První lekce po této provozní přestávce se uskuteční v pondělí  6.2. 2023 v Městských lázních. Sraz je v budově lázní v 16:45.

O všech změnách a nových termínech vás budeme včas informovat. Prosím sledujte web městské nemocnice Čáslav a fb stránky nemocnice a porodnice.

Pro bližší informace můžete volat každé úterý od 13:00 do 14:30 hodin na telefon 327 305 278, případně se na nás můžete obracet mailem: katerina.brudna@nemcaslav.cz

Budeme rádi, když nás kontaktujete. Je také možné sjednat individuální konzultaci nebo se přijít k nám před porodem osobně podívat.

Těšíme se na vás!

Tým gynekologie a porodnice :)

Datum vložení: 11. 1. 2023 18:57
Datum poslední aktualizace: 11. 1. 2023 19:09