Vernisáž zpřístupnila výstavu fotografií "Pomocní andělé" v areálu nemocnice

V pondělí 5. června se v hale spojovacího krčku Městské nemocnice Čáslav uskutečnila vernisáž výstavy fotografií autorky Jany Mašterové "Pomocní andělé".

Součástí akce bylo kromě úvodního slova, představení autorky vystavených děl a jejího slova k celému cyklu fotografií také vyjádření ředitele nemocnice MUDr. Ctibora Provazníka, týkající se současného stavu provozu nemocnice. Následovalo milé neformální setkání zaměstnanců i dalších hostů akce nad malým pohoštěním.

Výstava je přístupná široké veřejnosti zdarma, přijít může kdokoliv a kdykoliv, ale podle upozornění autorky, která ve své instalaci počítá i se světlem, pronikajícím do "výstavních prostor" ve spojovacím krčku, je nejlepší doba na prohlídku dočasné expozice v dopoledních hodinách.

Fotografie paní Jany Mašterové, které ilustrují pro mnohé neviditelnou, ale nepostradtelnou práci pomocného personálu v nemocnici, bude možné vidět až do poloviny července.

Datum vložení: 7. 6. 2023 9:15
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2023 9:31