Ve všech ambulancích a na všech odděleních naší nemocnice poskytujeme péči pacientům z Ukrajiny.

Po celou dobu vyšetření těchto pacientů je zajištěna také přítomnost lékaře ukrajinské národnosti, což je pro nemocné a jejich rodinné příslušníky velikým přínosem.

Ve všech ambulancích a na všech odděleních nemocnice Čáslav poskytujeme pacientům z Ukrajiny péči, při které je zajištěna přítomnost lékaře ukrajinské národnosti. Pacienti, kteří jsou často ve velkém stresu, mají zdravotní problémy, a mnohdy neumí jiný jazyk, než ukrajinštinu, mají v naší nemocnici vždy zajištěnu možnost domlouvat se s někým, kdo jim rozumí a mohou mu tak snáze popsat své zdravotní problémy. Nemocnice Čáslav je připravena poskytnout ukrajinským pacientům nejen odbornou péči ale i rodinné zázemí.

У всіх амбулаторіях та у всіх відділеннях нашої лікарні ми надаємо допомогу пацієнтам з України. Під час всього обстеження пацієнтів забезпечується присутність лікаря-українця, що є  великою перевагою для пацієнтів та членів їхніх родин. Пацієнтам, які часто перебувають у стресовому стані, мають проблеми зі здоров’ям, а також  не знають іншої мови, окрім української, у нашій лікарні завжди гарантована можливість поспілкуватися з кимось, хто вас розуміє і таким чином допоможе  описати вам  свої проблеми зі здоров’ям . Чаславська  лікарня готова надавати українським пацієнтам не лише професійну допомогу, а й підтримку родини.

Datum vložení: 26. 8. 2022 13:53
Datum poslední aktualizace: 26. 8. 2022 14:04