Studenti pedagogického lycea připravili překvapení pro dětské pacienty

Trávit čas v nemocnici není příjemné ani pro dospělého, natož pro děti. Proto patří velký dík studentkám a studentům zdejšího pedagogického lycea, kteří připravili pro malé pacienty dárek k Mezinárodnímu dni dětí.

Ve čtvrtek 1. června přišli na dětské oddělení za hospitalizovanými dětmi studenti třetího ročníku pedagogického lycea, aby jim písničkami, hlavolamy a hrami podle možností nemocných dětí zpříjemnili pobyt v nemocnici, vytrhli je z nudy, která léčení provází.

Poděkování patří každému ze studentů, stejně jako jejich profesorce Mgr. Miladě Bártové, v jejímž doprovodu do nemocnice přišli, a také řediteli gymnázia a střední odborné školy pedagogické Mgr. Davidu Tichému za zprostředkování akce.

Datum vložení: 5. 6. 2023 20:40
Datum poslední aktualizace: 5. 6. 2023 20:49