Spokojenost pacientů je největší odměnou pro zdravotníky

Spokojenost pacientům je největší odměnou pro zdravotníky 1

Poděkování Městské nemocnici Čáslav, zvláště chirurgickému oddělení

Chtěla bych touto cestou upřímně poděkovat veškerému personálu chirurgického oddělení čáslavské městské nemocnice, jeho primáři MUDr. Červinkovi, MUDr. Lubwamovi, sestřičkám i všem ostatním, kteří se mi po dobu mého nezbytného pobytu v nemocnici s maximální péčí věnovali.

Do nemocnice nikdo nepřichází s klidem a dobrým pocitem. Obávala jsem se i já, ale již vstřícné a milé jednání při přijetí k hospitalizaci mě uklidnilo a rozptýlilo jakékoliv možné pochybnosti i přesto, že jsem byla přijímána ve vážném stavu, který vyžadoval akutní operaci a následný pobyt na jednotce intenzivní péče.

Operace, které se ujal MUDr. Lubwama, proběhla bez problémů a dopadla dobře. Stejně tak další péče na JIP byla z mého pohledu až nadstandartní díky ochotnému, příjemnému a dobře sehranému kolektivu. Všude panuje dobrá nálada a optimismus, které, jak víme, také léčí. Navíc možnost přijímat i na jednotce intenzivní péče ve vyhrazených hodinách návštěvy, dodává pacientům další energii.

Stejně bezvadná péče pokračovala i po mém převozu na chirurgické oddělení. I tady o pacienty pečuje mladý, dynamický kolektiv profesionálů s velkým zájmem o pacienta a pozitivním přístupem ke svému poslání. Velmi důležitá z mého pohledu byla skutečnost, že mě lékaři o všem podrobně informovali, což mě zbavovalo strachu.

V čáslavské nemocnici jsem již byla hospitalizována několikrát, ale s takovým přístupem, jako tentokrát, jsem se zde ještě nesetkala. Mohu prohlásit, že jsem se zde skutečně cítila jako člověk a ne jen jako diagnóza.

Za všechnu péči děkuji každému, kdo se o mě staral a stará se se stejným zájmem i o všechny ostatní pacienty.

Jana Petříková

Datum vložení: 1. 3. 2023 10:02