Slavnostní předání čestného občanství města Čáslav dlouholetému primáři chirurgického oddělení MUDr. Jiřímu Kunáškovi

V sobotu 26. února 2022 bylo v obřadní síni radnice slavnostně předáno čestné občanství města Čáslav dlouholetému primáři našeho chirurgického oddělení MUDr. Jiřímu Kunáškovi.

Pan primář MUDr. Jiří Kunášek byl znám jako vynikající a rozvážný lékař vyhlášený svým chirurgickým uměním a zručností. Rozsah jeho chirurgických dovedností byl nevídaný. Neustále se vzdělával a rozšiřoval nejen své znalosti a odborný růst, ale i lékařů, kteří pracovali na chirurgickém oddělení pod jeho vedením. MUDr. Jiří Kunášek stál u zrodu a vybudování nového křídla nemocnice, kde v současné době sídlí laboratoře a transfuzní oddělení a významnou měrou se také zasloužil o rekonstrukci a přístavbu operační sálů, centrální sterilizace a lůžkového oddělení v naší nemocnici, ve které působil neuvěřitelných 50 let.

Datum vložení: 26. 2. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2022 12:44