Reportáž z interního oddělení

Další krátkou reportáž z prostředí Městské nemocnice Čáslav tentokrát přinášíme z interního oddělení, které se vrací do plného provozu.

Jak jsme Vás již informovali, od 1. ledna tohoto roku se na našem interním oddělení, které bylo kompletně uzavřeno, postupně otevírají lůžka. V současné době zde máme pro naše pacienty k dispozici 20 lůžek a nemocnice plánuje jejich další navýšení, a to až na 30 lůžek pro standardní péči.

Jedním z lékařů, který Vás reportáží z interního oddělení provede, je primář oddělení MUDr. Stanislav Adamec, který hovoří o samotném chodu oddělení, ale také právě o zmíněném plánovaném rozšíření lůžkové kapacity.

MUDr. Daniel Olžbut, náměstek pro léčebně preventivní péči, rovněž zmiňuje plány nemocnice, mezi které patří například otevření nefrologické ambulance, která se bude věnovat pacientům s onemocnění ledvin, nebo snaha o brzké obnovení ambulance revmatologické či angiologické.

Na reportáž z interního oddělení se můžete podívat zde.

Datum vložení: 3. 5. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2022 20:12