Podmínky návštěv v Městské nemocnici Čáslav od 23. 12 .2022

Podmínky návštěv v nemocnici Čáslav od 23. 12 .2022 2

Městská nemocnice Čáslav přistoupila z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v oblasti respiračních onemocnění k omezení návštěv pacientů.

Návštěvy pacientů budou možné za následujících podmínek:

Použití ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterými jsou respirátor třídy minimálně FFP2 (vždy bez výdechového ventilu) nebo nano rouška (účinnost alespoň 94 %). S výjimkou dětí do 15 let věku, kterémohou nosit i jiné ochranné prostředky (zdravotnická obličejová maska).

Ochranné prostředky dýchacích cest použijte po celou dobu pohybu ve zdravotnickém zařízení včetně pokojů pacientů. Toto se nevztahuje na děti, které dosud nezahájily povinnou školní docházku.

Prosíme také o dodržování hygienických opatření, jako jsou důkladné mytí a dezinfekce rukou.

Omezení platí od 23. 12. 2022 do odvolání

Děkujeme za pochopení.