Informace pro maminky: zrušení termínu cvičení.

Poděkování sponzorům Městské nemocnice Čáslav

Poděkování sponzorům 1

Městská nemocnice Čáslav děkuje všem dárcům a sponzorům, kteří v uplynulém období přispěli na chod jednotlivých oddělení. Každého takového daru si velice vážíme a můžeme konstatovat, že jakýkoliv příspěvek je vždy využit smysluplně a v souladu s potřebami nemocnice.

V průběhu roku 2022 přibylo touto formou na účet nemocnice od 16 dárců celkem 416 222 Kč.

Na co byly zmiňované finance konkrétně použity? Jako příklad můžeme uvést novou podložku pro přesun pacientek na gynekologicko-porodnickém odddělení, odběrové křeslo pro oddělení klinické biochemie, transportní vozík pro převoz pacientů na chirurgické ambulanci, injekční dávkovače, vyšetřovací lehátko pro dětské oddělení nebo kojenecké váhy a další.

JEŠTĚ JEDNOU KAŽDÉMU Z DÁRCŮ SRDEČNĚ DĚKUJEME!

MUDr. Ctibor Provazník, pověřený řízením nemocnice

Datum vložení: 3. 2. 2023 10:00