Nemocnice získala nové lůžko od společnosti LINET

V pondělí 11. července předali zástupci společnosti LINET spol s r.o. Městské nemocnici Čáslav polohovací lůžko Eleganza 4.

Lůžko v kombinaci s matrací v celkové hodnotě 125.000 Kč "přivezly" naše zdravotní sestřičky z Plesu sester, kterého se na jaře tohoto roku účastnily, a kde právě polohovatelné lůžko LINET bylo hlavní cenou.

Rozhodování, na jaké oddělení lůžko umístit nebylo složité. Volba byla jednoznačná a lůžko nalezlo své místo na oddělení chirurgické JIP.

Obchodní ředitel společnosti LINET pan Zdeněk Grimm spolu s panem Karlem Novotným, ředitelem EEZY Events & Education, s.r.o., která Ples sester každoročně pořádá, předali darované lůžko do rukou primáře anesteziologicko-resuscitačního oddělení MUDr. Martina Dvořáka. Ten ocenil vysokou kvalitu a komfort lůžek LINET. Tato lůžka nabízí řadu praktických funkcí. Jak pro personál, tak pro pacienty, a to zejména v oblasti bezpečnosti a bezpečného pobytu na lůžku. Poskytují prostor pro efektivní práci s pacientem. Díky integrovaným ovladačům sestra lůžko ovládá rychle a intuitivně. Podporuje včasnou mobilizaci a má sadu automatických bezpečnostních prvků. Navíc je jedním z prvních lůžek kompatibilní se smart systémem SafetyMonitor – digitální platformou zaměřenou na bezpečnost pacienta na lůžku.

Společnosti LINET děkujeme.

Datum vložení: 12. 7. 2022 11:44