Nemocnice Čáslav vyhrála ve dvou kategoriích v celostátním projektu Nejlepší nemocnice 2022

Organizace HealthCare Institute o.p.s. vyhlásila v úterý 29. listopadu 2022 výsledky 17. ročníku celostátního projektu „Nemocnice ČR 2022“, který byl realizován v období od 1. února do 31. srpna 2022.

Cílem tohoto projektu je sestavit žebříček nemocnic dle míry bezpečnosti a také spokojenosti zaměstnanců a pacientů. Tento rok se do něj zapojilo 148 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky.

V rámci Středočeského kraje vyhrála Nemocnice Čáslav hned ve dvou kategoriích  a to v kategorii bezpečnosti a spokojenosti ambulantních pacientů a v kategorii bezpečnosti a spokojenosti zaměstnanců. V oblasti hospitalizovaných pacientů obsadila nemocnice druhé místo.

Všech ocenění si velice vážíme a děkujeme.

Datum vložení: 4. 12. 2022 7:50
Datum poslední aktualizace: 4. 12. 2022 8:38