Informace pro maminky: zrušení termínu cvičení.

Naše sestřičky na Plesu sester v hotelu Ambassador

Vedení nemocnice si uvědomuje, jak důležitá a náročná je práce zdravotních sester.

Proto, když přišla nabídka účasti na akci Ples sester, kterou v pátek 22. dubna 2022 pořádala společnost EEZY ve spolupráci s Českou asociací sester, rádi jsme z řad svých zdravotních sestřiček vyslali zástupkyně.

Akce se konala v prostorách hotelu Ambassador na Václavském náměstí. Bohatým kulturním programem všechny provedl moderátor Petr Rychlý a k poslechu sestřičkám ze všech koutů země zazpívala Marie Rottrová, kterou doprovodil orchestr Karla Vlacha.

Naše zdravotní sestřičky Jaroslava Bělská, Kateřina Frodlová, Michaela Žáková a Monika Novotná si akci užily a ještě navíc přinesly pro nemocnici krásný dárek, když vyhrály zdravotnické lůžko od firmy Linet, které usnadňuje práci sestrám a zvyšuje komfort pro pacienta.

Datum vložení: 22. 4. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2022 20:11