Možnost objednání na plánované operace

Máte odložený chirurgický nebo gynekologický operační zákrok?

Ozvěte se nám. Chirurgické a gynekologické oddělení nemocnice Čáslav vybízí všechny pacienty, kterým byla odložena plánovaná operativa, aby neváhali nemocnici sami kontaktovat a domluvit se na dalším postupu. Díky absenci hospitalizace covid pozitivních pacientů v nemocnici a tím i uvolněným lůžkovým kapacitám, jsou nyní čekací termíny na operace velmi krátké, do 3 týdnů. Jedná se hlavně o operace kýl, žlučníku, křečových žil, operativy karpálních tunelů a samozřejmě zmiňované gynekologické operace.

Většinu z odložených pacientů nemocnice kontaktuje, převážně ty, u nichž by další odklad zákroku nebyl vhodný. Ostatní nás mohou však sami kontaktovat na telefonním čísle 327 305 111 nebo 327 305 166, každý všední den od 7 do 14.30, nebo na e-mailu info@nemcaslav.cz.

Datum vložení: 26. 1. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2022 13:06