O krásné dopoledne plné radosti, úsměvů a milých překvapení se postarali členové OSH Praha-Západ ve spolupráci s Českými drahami, a.s.
Velké poděkování patří všem, kteří se na této akci podíleli: ČD, OSH Praha-Západ, AŽD, Autobusové dopravě Bošina, Caffe baru Iluze, Michalu Holinkovi Salon a také všem lidem s dobrým srdcem, kteří pomohli vykouzlit úsměv na tvářích našich malých pacientů.
Děkujeme, že myslíte na děti, které musí svůj svátek trávit v nemocnici. Vaší podpory si velmi vážíme.