Menu
Městská nemocnice Čáslav

Mezinárodní den dětí jsme včera oslavili i na dětském oddělení naší nemocnice. 

Mezinárodní den dětí jsme včera oslavili i na dětském oddělení naší nemocnice. 

O krásné dopoledne plné radosti, úsměvů a milých překvapení se postarali členové OSH Praha-Západ ve spolupráci s Českými drahami, a.s.

O krásné dopoledne plné radosti, úsměvů a milých překvapení se postarali členové OSH Praha-Západ ve spolupráci s Českými drahami, a.s.

Velké poděkování patří všem, kteří se na této akci podíleli: ČD, OSH Praha-Západ, AŽD, Autobusové dopravě Bošina, Caffe baru Iluze, Michalu Holinkovi Salon a také všem lidem s dobrým srdcem, kteří pomohli vykouzlit úsměv na tvářích našich malých pacientů. 

Děkujeme, že myslíte na děti, které musí svůj svátek trávit v nemocnici. Vaší podpory si velmi vážíme.

Datum vložení: 2. 6. 2026 19:22
Datum poslední aktualizace: 19. 6. 2026 19:29
Autor: Správce Webu