Malování na gynekologicko-porodnickém oddělení

Milé maminky,
dovolte nám Vám oznámit, že na gynekologicko-porodnickém oddělení Městské nemocnice Čáslav bude ve dnech 14.2. - 18.2. 2022 probíhat malování a částečná rekonstrukce.

V tyto dny nebude fungovat PORODNÍ SÁL, GYNEKOLOGIE A GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE.
V případě akutních zdravotních obtíží se o Vás postarají okolní nemocnice, které jsou o našem omezení provozu informovány.

Poslední eventuální rodička bude přijata na porodní sál do půlnoci 10.2.2022, a první rodičky po obnovení provozu přivítáme v sobotu 19.2.2022 od 7.00 hodin

Na gynekologickém oddělení budou poslední pacientky propuštěny v neděli 13.2.2022příjmy k hospitalizaci budou obnoveny ve stejný čas jako na porodnici, tedy v sobotu 19.2.2022 v 7.00 hodin

Budeme rádi, když nám zachováte svou náklonnost a přízeň a po vymalování nás opět navštívíte a budete využívat naše služby, ať už na porodním sále, gynekologii nebo v naší gynekologické ambulanci :-).
Děláme maximum proto, abyste se u nás cítili Vy i Vaši blízcí dobře, aby Vám u nás bylo komfortně, abychom Vám mohli poskytovat naši péči v příjemném prostředí.

Děkujeme Vám za pochopení.
Těšíme se na Vás!

Za tým gynekologicko-porodnického oddělení Městské nemocnice Čáslav