Dětské oddělení MN Čáslav

Jedním z oddělení nemocnice, jehož činnost jsme Vám v rámci představování jednotlivých oddělení ještě nepřiblížili, je oddělení dětské.

Na dětském oddělení, které najdete ve 2. patře hlavní budovy nemocnice, hospitalizujeme děti od narození do 19 let. Přijímáme pacienty s chirurgickými a interními nemocemi. Je zde možnost hospitalizace dětí s doprovodem, který má do 6 let dítěte pobyt plně hrazen pojišťovnou. Pokoje pro maminky s dětmi jsou vybaveny novými moderními postýlkami pro kojence a batolata, které nám věnovala nadace „Kapka naděje“.
Oddělení disponuje přístrojovým vybavením pro kvalitní péči. O pacienty pečuje kvalifikovaný tým lékařů a sester.

U dětského oddělení je také ambulantní část, kde fungují odborné ambulance:

×          gastroenterologie
×          endokrinologie
×          neurologie
×          poradna pro rizikové novorozence

24 hodin denně zajišťujeme ošetření akutních stavů. Nově provádíme na dětské ambulanci také ultrazvukové vyšetření u dětí.

Děkujeme všem sponzorům za celoroční přízeň.

Datum vložení: 27. 4. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2022 20:15