Celodenní svačinky na porodnici

Porodnice v Městské nemocnici Čáslav neustále pracuje na vylepšování služeb, které maminkám poskytuje, aby pro ně byl porod a následný pobyt v porodnici pokud možno co nejpříjemnější.

K důležitým aspektům dobrého zotavení po porodu, stejně tak i podpory kojení, patří určitě strava novopečených maminek.

Nově je pro ně v kuchyňce na oddělení porodnice připravený občerstvovací pult a lednice, kde si mohou maminky kdykoli během dne i noci dopřát navíc cereálie, müsli, ovoce, mléko a mléčné výrobky, jako kefír, jogurty a jogurtová mléka, máslo, sýry, ale třeba také přesnídávku, med nebo marmeládu.

Možnost doplnit hlavní jídlo o svačinky celodenně připravené v kuchyňce v lednici maminky vítají. Sestřičky mají v plánu nabídku obohacovat a upravovat podle toho, co maminkám bude nejvíc chutnat :)

Datum vložení: 18. 10. 2022 13:23
Datum poslední aktualizace: 18. 10. 2022 14:10