Informace pro maminky: zrušení termínu cvičení.

Při návštěvách v nemocnici Čáslav doporučujeme nošení respirátorů

Při návštěvách v nemocnici Čáslav doporučujeme nošení respirátorů 1

Vzhledem k tomu, že Středočeský kraj v poslední době kopíruje celorepublikový trend v podobě kontinuálně vzrůstajícího počtu nových případů onemocnění covid-19, doporučujeme veřejnosti při návštěvách hospitalizovaných pacientů
nosit po celou dobu návštěvy respirátor či nanoroušku.

Dále všem návštěvám doporučujeme:

• dodržovat hygienická opatření, jako jsou důkladné mytí a dezinfekce rukou
  • lidé s projevy jakéhokoliv infekčního onemocnění by měli návštěvu odložit až na dobu, kdy příznaky zcela odezní
  • po návratu ze zahraniční dovolené doporučujeme s návštěvou pacientů nejméně 3-5 dní počkat.

Je to absolutní minimum, které můžete pro ochranu zdraví i životů nejen svých blízkých v době vzrůstajícího rizika nákazy udělat.

Tato forma prevence současně přispěje i k tomu, aby se později nemusela přijímat daleko razantnější hromadná opatření např. v podobě úplného zákazu návštěv.

Děkujeme za respektování a dodržování těchto opatření.

Datum vložení: 26. 10. 2022 14:08
Datum poslední aktualizace: 26. 10. 2022 14:11