Den dětí v nemocnici Čáslav

Dnešní den je svátkem všech dětí.

Ne každé dítě má to štěstí, že může Den dětí prožít se svou rodinou a kamarády a někteří musí trávit tento den v nemocnici. Dárkovým balíčkem a hlavně přáním brzkého uzdravení jim přišla dnešní svátek zpestřit paní Andrea Vancová, zástupkyně rady prevence OSH Praha - západ.

Radost dárečky udělaly nejen na dětském oddělení, ale i na oddělení novorozeneckém, kde naše nejmenší děti dostaly ručně háčkované chobotničky, které jsou již léty vyzkoušenou pomůckou. Chobotničky svými chapadélky připomínají novorozeným dětem pupeční šňůru jejich maminky, a pokud chapadélka svírají v ruce, jsou mnohem klidnější.

Hasičům z Prahy - západ ještě jednou za naše malé pacienty moc děkujeme a všem dětem přejeme nádherné léto plné krásných zážitků a dobrodružství a pokud možno bez jakýchkoliv úrazů, nemocí či zdravotních komplikací! :)

Datum vložení: 1. 6. 2022 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2022 19:48