Rehabilitační oddělení nabízí novou službu: individuální fyzioterapii pro dospělé

RHB1

Od února 2024 nabízí rehabilitační oddělení Městské nemocnice Čáslav novou službu: individuální fyzioterapii pro dospělé. Na jaké konkrétní služby se nyní můžeme objednávat?

Individuální fyzioterapie pro dospělé je služba, během které nejprve dojde na  základní fyzioterapeutické vyšetření. Na jeho základě pak bude navržen léčebný plán pro léčbu vašich obtíží.

První návštěva je vyhrazena především na diagnostiku pohybového aparátu. V rámci další terapie nabízí rehabilitační oddělení různé metody pro zmírnění vašich obtíží, včetně individuální kinezioterapie (cvičení) pod dohledem fyzioterapeuta.

Metody využívané během terapie:

• Manuální techniky
  • Techniky měkkých tkání
  • Kinezioterapie – aktivní cvičení
  • Cvičení v tělocvičně s pomůckami
  • Tejpování
  • Flossing
  • Kombinovaná terapie (elektroléčba + ultrazvuk)

Klasická masáž

• Masáž zad (30 minut)
  • Masáž zad a šíje s předehřátím (60 minut)
  • Masáž dolních končetin (30 minut)
  • Masáž horních končetin (30 minut)

Služba je poskytována vždy v úterý a ve čtvrtek od 15:30 do 17:30 hodin v prostorách rehabilitačního oddělení Městské nemocnice Čáslav.

Kontakt:

Objednávejte ve všední dny u Bc. Zajícové od 7:00 do 15:30 hodin