Porodnice v novém kabátě

V čáslavské porodnici jsou nyní maminkám i jejich rodinným příslušníkům k dispozici tři nové nadstandardní pokoje. Kolaudace proběhla 7. prosince.

Čáslavská porodnice v poslední době rozšířila své služby pro rodičky a novopečené maminky hned o několik služeb, z nichž můžeme jmenovat například ženskou bylinnou napářku, o níž již byly ženy informovány.

Nyní ale byly zprovozněny také tři nově zrekonstruované pokoje porodnice, v nichž mají maminky i jejich rodinní příslušníci skutečně nadstandardní prostřední a podmínky. Počet “nadstadardů” na čáslavské porodnici se tak zvýšil na celkových pět. Co mohou maminky na nových pokojích čekat? Samozřejmě moderní vybavení, příjemné prostředí a na některých pokojích také možnost pobytu otce či jiného člena rodiny včetně staršího sourozence.

„Milé maminky, otevřeli jsme pro vás nové nadstandardní pokoje a těšíme se na Vás i Vaše miminka,“ pozval ženy k návštěvě porodnice její primář MUDr. Peter Rafaj. „Kromě nově zrekonstruovaných pokojů jsme na našem oddělení zřídili také občerstvovací koutek, který je maminkám k dispozici po celý den,“ doplnil primář čáslavské porodnice s tím, že součástí nedávné proměny oddělení jsou i nově vymalované chodby a výzdoba, která jistě každého potěší.

Za finanční příspěvek ve výši 61 800 Kč, který posloužil k nákupu nového vybavení na toto oddělení, je v této souvislosti třeba poděkovat 21. základně taktického letectva Čáslav a společnosti Jagello 2000.

Maminky i jejich partneři si mohou prostředí čáslavské porodnice samozřejmě prohlédnout včas před plánovaným termínem porodu, dostanou všechny potřebné informace a rady, co vše je třeba před narozením miminka připravit, vědět a zajistit. Navíc pod vedením zkušených porodních asistentek a dalšího personálu probíhají mnohé akce a jsou poskytovány nadstandardní služby, jako je například psychoprofylaxe, plavání, cvičení, tejpování, Rebozo technika,laktační poradna a další. Navíc na maminky čeká doslova rodinné prostředí, které jistě každá žena ocení.

Datum vložení: 7. 12. 2023 12:35
Datum poslední aktualizace: 7. 12. 2023 12:44