Krásné ocenění pro porodnici – děkujeme!

Krásné ocenění pro porodnici – děkujeme! 1

Paní Veronika Honová zaslala gynekologicko-porodnickému oddělení krásné poděkování. Pro každého zdravotníka i pro celou nemocnici je velkou radostí, jsou-li pacienti spokojeni a cítí důvěru.

Vážený pane řediteli, vážená paní vrchní sestro,

obracíme se na Vás s poděkováním a projevením spokojenosti s Vašimi  zaměstnanci a službami na oddělení gynekologicko-porodnickém.

Ve Vaší nemocnici přišlo na svět to největší štěstí - naše miminko. Chtěli bychom tímto dopisem poděkovat především paní doktorce Loudové, porodní asistentce paní Arnoštové, sestřičce z novorozeneckého paní Irence Čechrákové a sestřičce z gynekologie Jiřince Maštalířové, neboť tyto dámy měly největší podíl na narození naší dcery.

Jejich ochota, vstřícnost, empatie a citlivé jednání bylo na profesionální úrovni.

Díky skvělému přístupu všech jmenovaných, byl můj pobyt na gynekologicko-porodnickém oddělení příjemný.

Dále velké poděkování patří také moc milé a ochotné paní doktorce Křížové, která byla mou ošetřující lékařkou po celou dobu těhotenství. V neposlední řadě patří poděkování všem ostatním lékařům a sestřičkám tohoto oddělení.

Přeji gynekologicko-porodnickému oddělení mnoho dalších narozených miminek a spokojených maminek.

Honová Veronika

Datum vložení: 21. 2. 2024 20:03